Panele szklane

Panele szklane stanową doskonałe dopełnienie do wykonywanych na indywidualne zamówienie mebli kuchennych i łazienkowych. Możliwe jest dzięki nim połączenie w estetyczny i funkcjonalny sposób przestrzeni pomiędzy poszczególnymi elementami meblowymi, a także zagospodarowanie przestrzeni między blatem kuchennym a wiszącymi nad nim szafkami.

Coraz częściej panele szklane wykorzystywane są także w czysto dekoracyjnych celach, ozdabiając wnętrza pomieszczeń przeznaczonych do codziennego użytku, a także ściany budynków korporacyjnych i biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Stosowane w procesie produkcyjnym paneli metody i technologie pozwalają na wykorzystanie szkła różnego rodzaju (szkło przezroczyste, szkło satynowe / mleczne, szkło ozdobne itp.), na które naniesiony może zostać dowolny nadruk lub grawer. Daje to wręcz nieograniczone możliwości personalizacji oraz pozwala na wykonanie indywidualnego projektu odpowiadającego wszystkim sugestiom i oczekiwaniom Klienta.

panele-szklane

Dekoracyjne panele szklane

Jak była już wyżej mowa, panele szklane najczęściej wykorzystywane są w celach dekoracyjnych i estetycznych, służąc przede wszystkim poprawie walorów wizualnych pomieszczenia, w którym zostaną one zainstalowane. W zależności od miejsca, w którym mają się znaleźć panele, a także od indywidualnych wskazań Klienta, możliwe jest wykonanie ich ze szkła hartowanego lub niehartowanego. Pierwsze z nich odznacza się większą trwałością i odpornością na uszkodzenie lub pęknięcie, dlatego też polecane jest w tych miejscach, które narażone są na przypadkowe uderzenie lub potrącenie. Panele szklane ze zwykłego szkła pozostają z kolei stosunkowo tańsze, a także umożliwiają prostszą obróbkę celem otrzymania pożądanego wyglądu. Tafle szkła w wymiarach odpowiadających potrzebom Klienta są następnie – wedle jego preferencji i upodobań – lakierowane lub laminowane, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie w zasadzie dowolnych wzorów i kolorystyki szkła. Osoby ceniące minimalizm mogą z kolei skorzystać z usług piaskowania lub grawerowania, uzyskując w ten sposób panele odznaczające się nietuzinkowym wyglądem.

Panele szklane w Olkuszu i okolicach

Długoletnia działalność na rynku obróbki szkła pozwoliła nam zebrać niezbędne doświadczenie, które wykorzystujemy przy produkcji paneli szklanych na zlecenie naszych Klientów. Dysponujemy zapleczem technicznym pozwalającym na wykonanie paneli w dowolnie wybranym rozmiarze, pokrytych wybranym przez Klienta nadrukiem lub grawerem. W swojej pracy korzystamy jedynie z wysokiej jakości surowców i materiałów, co bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktów. Na każdym etapie staramy się doradzać naszym Klientom oraz proponować im optymalne rozwiązania, mając na względzie ich oczekiwania oraz zamierzony efekt wizualny, do jakiego dążą powierzając nam wykonanie paneli szklanych. Swoją działalność koncentrujemy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, oferując panele szklane w Olkuszu (w tym też mieście mieści się nasz salon stacjonarny), a także innych miastach, nie wyłączając Katowic i Krakowa oraz otaczających je aglomeracji miejskich. Cechuje nas rzetelność i terminowość, a także wysoka jakość wykonywanych przez nas produktów.

panele-szklane

Wybrane realizacje

Poniżej przedstawionych zostało kilka wybranych przez nas prac. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego salonu, gdzie możliwe jest zapoznanie się ze szczegółami współpracy.

panele-szklane
panele-szklane
panele szklane
szklane panele dekoracyjne
panele ozdobne szklane
łazienkowe panele szklane