Kontakt

Wiemy jak ważnym elementem współpracy jest wzajemne zaufanie oraz możliwość szybkiego i bezproblemowego kontaktu z kontrahentem. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach konsultacja wielu, nawet tych najbardziej drobnych i błahych aspektów lub wątpliwości pozwala uniknąć w przyszłości niedopowiedzeń lub niezadowolenia z wykonanej usługi. Zdecydowana większość oferowanych przez nas usług oraz produktów wykonywana jest na indywidualne zamówienie. Dlatego też szczególną uwagę przywiązujemy do tego, by właściwie odczytać i zrozumieć potrzeby naszego Klienta oraz przygotować zamówione dzieło w sposób odpowiadający jego oczekiwaniom.

Zapraszamy do naszej siedziby w Olkuszu, gdzie zatrudnienie przez nas konsultanci i pracownicy odpowiedzą na wszystkie pojawiające się pytania oraz pomogą dobrać produkty zgodne z Państwa potrzebami i wymaganiami. Na miejscu będą też mieli Państwo obejrzeć na żywo elementy niektórych z oferowanych przez nas konstrukcji szklanych, a także zapoznać się z ofertą materiałów wykończeniowych, które stosujemy przy wykonywaniu zamówień.

Osobom, które nie są w stanie przyjechać do nas w godzinach otwarcia, proponujemy alternatywne formy kontaktu w postaci telefonu oraz poczty elektronicznej. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, a także przedstawimy wstępne informacje na temat zakresu i wyceny opisywanych przez Państwa prac. W razie takiej potrzeby – możliwe jest też umówienie spotkania poza wskazanymi niżej godzinami pracy naszej firmy, w uzgodnionym wspólnie miejscu, także w domu Klienta.

Dane kontaktowe

Adres sklepu stacjonarnego:

Salon Świat Szkła
ul. Górnicza 5
32-300 Olkusz

telefon kontaktowy:
+48 512 773 407

adres e-mail:
salonswiatszkla@wp.pl