Daszki szklane

Oferowane przez nas, a wykonane z wysokiej klasy hartowanego szkła daszki szklane wybierane są przez Klientów poszukujących ciekawych i innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, odznaczających się jednocześnie wyjątkową jakością wykonania oraz interesującym designem i stylistyką. Wykonujemy daszki na zlecenia prywatnych podmiotów oraz odbiorców komercyjnych i biznesowych, dostosowując ich parametry i właściwości do indywidualnych oczekiwać kontrahentów oraz istniejących uwarunkowań technicznych i budowlanych. Dzięki użyciu różnego rodzaju systemów mocowań tafli szkła dla zadaszeń, projektujemy i wykonujemy daszki składające się z jednej lub wielu tafli szkła, a także daszki o charakterze kaskadowym. Wszystkie wykonane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wykończeniami ze stali nierdzewnej renomowanych producentów i dystrybutorów. Używane do produkcji szkło hartowane jest dodatkowo laminowane folią, co poprawia bezpieczeństwo użytkowania i eksploatacji daszków.

daszki-szklane

Zadaszenia szklane i ich zastosowanie

Daszki szklane montowane są w budynkach o przeznaczeniu komercyjnym i biurowym, obiektach użyteczności publicznej oraz w prywatnych domach w celu ochrony korzystających z nich osób przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Chronią one przed śniegiem i deszczem, a w niektórych przypadkach (w zależności od wybranych materiałów i rodzaju szkła) – także przed słońcem, zacieniając określone przestrzenie oraz zewnętrzne ciągi komunikacyjne. Wykonane z wysokiej jakości hartowanego szkła o różnej grubości (grubość warstwy tafli szkła zależy od samej wielkości tafli oraz wykorzystanego sposobu montażu), laminowane folią daszki zapewniają też wszelkie możliwe standardy bezpieczeństwa, stanowiąc alternatywę dla tradycyjnych zadaszeń, które nie przedstawiają równie wysokich walorów estetycznych. Przy ich wykończeniu stosowane są wysokiej jakości elementy wykonane ze stali nierdzewnej lub innych metali, które dodają im dodatkowej klasy i stylu. Na indywidualne życzenie Klienta możliwe jest też skorzystanie z innych elementów wykończeniowych.

Rodzaje daszków szklanych i ich montaż

Specjalizujemy się w wykonaniu zadaszeń szklanych na indywidualne zamówienie. Wykonujemy każdy rodzaj zadaszenia, w tym w szczególności zadaszenia oparte na konstrukcjach stalowych, a także montowane za pomocą odciągników stalowych i mocowań punktowych. Możliwe jest także wykonanie daszków według indywidualnego projektu, przy wykorzystaniu uzgodnionych wcześniej, niestandardowych elementów konstrukcyjnych i montażowych. Osoby zainteresowane zamówieniem daszka wybierać mogą pomiędzy wieloma rodzajami szkła hartowanego i półhartowanego, spośród których największą popularnością cieszy się szkło typu float (tradycyjne, przezroczyste), optiwhite (superbiałe), szkła barwione i mleczne (satynowe lub piaskowane) oraz szkła z warstwą sitodruku. Grubość tafli szkła dobierana jest na podstawie indywidualnych obliczeń, wykonywanych w oparciu o wybrany sposób montażu oraz wielkość tafli. Oferujemy daszki szklane w Olkuszu oraz innych miastach śląska i małopolski, takich jak Kraków, Katowice i inne. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą także usługi montażowe, poprzez co mogą być Państwo pewni, że zamówione zadaszenie zostanie zamontowane zgodnie z wymogami i jego przeznaczeniem.

daszki-szklane

Wybrane realizacje

Na przedstawionych poniżej zdjęciach ukazane zostały przykładowe zadaszenia szklane wykonane przez naszą firmą. Więcej zdjęć naszych prac dostępnych jest w zakładce "Realizacje" oraz w salonie stacjonarnym.

daszki-szklane
daszki-szklane
daszki-szklane