Lustra

Wykonane z wysokiej jakości szkła lustra stanowić mogą ozdobę każdego wnętrza, zwiększając jego walory estetyczne i wizualne. Jedną z naszych specjalności stanowią usługi polegające na wykonywaniu luster na indywidualne zamówienie, wedle preferencji oraz wymagań stawianych przez naszych Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości najbardziej zaawansowanych procesów technologicznych z zakresu obróbki szkła, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zamówienia, z którymi nie byłyby w stanie poradzić sobie konkurencyjne podmioty. Do produkcji luster wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, a także okucia oraz elementy wykończeniowe i montażowe cenionych i renomowanych producentów i dystrybutorów. Jesteśmy też w stanie wykonać elementy wykończeniowe na indywidualne zamówienie, bazując na przestawionym nam projekcie lub elementach już istniejących, które zostaną nam przedstawione w czasie składania zamówienia.

lustra dekoracyjne

Lustra dopasowane do potrzeb Klientów

Do każdego z wykonywanych przez nas projektów podchodzimy w sposób indywidualny, starając się wykonać wysokiej klasy produkt, który zaspokoi w pełni potrzeby jego właściciela. Wykonujemy zamówienia na lustra składane zarówno przez podmioty komercyjne i biznesowe, jak również indywidualnych odbiorców, którzy poszukują nietuzinkowych i stylowych rozwiązań do posiadanych mieszkań i domów jednorodzinnych. Przyjmujemy zlecenia na standardowe zamówienia luster w systemach ramowych i bezramowych. Jesteśmy też w stanie wykonać o wiele bardziej skomplikowane zamówienia, dysponując w tym zakresie odpowiednim zapleczem technicznym i maszynowym, a także niezbędnym doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą teoretyczną z zakresu obróbki szkła. Na każdy z wykonanych przez nas produktów udzielamy gwarancji, dzięki czemu nasi Klienci zyskują dodatkowe zabezpieczenie na wypadek, gdyby w wykonanym lustrze ujawniły się wady technologiczne lub produkcyjne.

Szklane lustra w Olkuszu i okolicach

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obróbki szkła oraz wytwórstwa konstrukcji szklanych. Swoją działalność koncentrujemy na terenie Olkusza, Krakowa, Katowic oraz innych miast województwa małopolskiego i śląskiego. Jesteśmy także otwarci na współpracę z podmiotami z tego obszaru, adresując swoją ofertę do podmiotów z całego kraju oraz zza granicy. Wykonujemy lustra szklane z różnego rodzaju wysokogatunkowego szkła, w tym także – szkła wzmacnianego oraz hartowanego. Współpracujemy z wieloma dostawcami oraz producentami surowców i materiałów wykończeniowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niespotykanym zamówieniom i zleceniom. Do powierzonych nam prac podchodzimy w sposób dalece zindywidualizowany, traktując każdy z wykonywanych projektów w kategoriach nowego wyzwania. Cechuje nas rzetelność oraz terminowość, a także dbałość o jak najmniejsze szczegóły. Na tym tle wyróżniamy się spośród konkurencji, oferując wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych i przystępnych dla zamawiających cenach.

lustra fryzjerskie

Wybrane realizacje

Przedstawione poniżej zdjęcia ukazują niektóre z naszych realizacji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy zaprezentują inne lustra wykonane przez naszą firmę.

lustra na zamówienie
lustra dla fryzjerów
lustra zdobione
lustra realizacja z wzorem
lustra - realizacje
lustra na zamówienie