Kabiny prysznicowe szklane

Nieodzownym elementem wyposażenia praktycznie każdej łazienki jest kabina prysznicowa. Decydują się na nią zarówno posiadacze małej i średniej wielkości mieszkań, jak też właściciele apartamentów oraz domów jednorodzinnych. Kabiny prysznicowe stanowią też podstawowe wyposażenie łazienek w różnego rodzaju hotelach, motelach oraz innych obiektach przeznaczonych na tymczasowe przebywanie w nich najemców lub osób korzystających z usług hotelarskich i pochodnych. Pomimo dużej dostępności seryjnie produkowanych kabin, dostępnych w większych sklepach posiadających w swojej ofercie materiały budowlane oraz elementy wyposażenia wnętrz, w wielu sytuacjach Klienci poszukują kabin prysznicowych, które będą odpowiadać ich indywidualnym preferencjom, a także uwzględniać istniejące uwarunkowania techniczne i funkcjonalne. Sprostać ich wymaganiom są w stanie jedynie kabiny wykonane na indywidualne zamówienie, które – poza zaletą w postaci możliwości „skrojenia ich na miarę” pod względem wymiarów zewnętrznych – wykonane i wykończone mogą być w zasadzie w dowolny sposób.

kabiny prysznicowe

Możliwe warianty kabin prysznicowych

Specjalizujemy się w wykonawstwie kabin prysznicowych na indywidualne zamówienie, o dowolnie wybranych przez Klienta rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz wymiarach dostosowanych do jego oczekiwać oraz możliwości technicznych wewnątrz pomieszczeń. Zlecane nam kabiny prysznicowe wykonujemy z wysokogatunkowego szkła hartowanego, wyjątkowo odpornego na przypadkowe uszkodzenie. Możliwe jest wykonanie kabiny prysznicowej ze szkła przezroczystego, szkła satynowego (matowego, mlecznego), a także szkła dekoracyjnego (ozdobnego) w różnych kolorach i wzorach. Realizujemy zamówienia na standardowe kabiny prysznicowe narożne (budowane z jednej lub dwóch ścianek, wykończone okuciami chromowanymi lub wykonanymi ze stali nierdzewnej) a także kabiny prysznicowe przesuwne (pozwalające na zniwelowanie ograniczeń przestrzennych wewnątrz pomieszczeń). Możliwe jest także wykonanie kabin w technologii walk-in (parawanów szkalnych), które odgradzają powierzchnię prysznicową od pozostałej części łazienki. W każdym przypadku stosujemy rozwiązania techniczne i projektowe uzgodnione wcześniej z Klientem, na podstawie jego preferencji oraz istniejących możliwości technicznych.

Kabiny prysznicowe w Olkuszu

Działamy w branży od wielu lat, dostarczając naszym Klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu obróbki szkła oraz produkcji konstrukcji szklanych. Jesteśmy cenionym wykonawcą, którego produkty wyróżniają się na tle konkurencji wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami. Każde zamówienie rozpatrujemy w sposób indywidualny, dobierając optymalne rozwiązania projektowe oraz najbardziej odpowiednie surowce i materiały. Klienci cenią nas za terminowość wykonywanych prac, a także rzetelność i profesjonalizm. Dysponujemy zapleczem technicznym i personalnym pozwalającym na realizację większych zamówień na rzecz odbiorców komercyjnych i biznesowych. Koncentrujemy swoją działalność na terenie Olkusza, a także innych miast województw małopolskiego i śląskiego. Nie oznacza to jednak, abyśmy zamykali się na zamówienia podmiotów z innych stron kraju. Jesteśmy otwarci na współpracę z zamawiającymi z całej Polski, nie wyłączając z tego grona podmiotów działających w branży deweloperskiej oraz inwestorów budowlanych.

szklane kabiny prysznicowe

Wybrane realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane kabiny szklane wykonane przez naszą firmę. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

kabiny łazienkowe
kabiny wnękowe
kabiny prysznicowe łazienkowe
wnękowe kabiny prysznicowe
kabiny prysznicowe - detale
kabiny prysznicowe - szkło mleczne