Drzwi szklane

Produkty z tej kategorii coraz częściej wykorzystywane są nie tylko na użytek komercyjny i biznesowy, ale także w prywatnych domach i mieszkaniach, których właściciele starają się urządzić ich wnętrze w atrakcyjny wizualnie i wyróżniający się sposób. Wykonanie drzwi przy wykorzystaniu szkła daje w zasadzie nieograniczone możliwości w zakresie personalizacji oraz dopasowania drzwi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Nie może więc dziwić, że szklane drzwi z powodzeniem zastępują ich klasyczne odpowiedniki wykonane z drewna, materiałów drewnopodobnych (płyt i sklejek mdf) oraz metalu. Szczególnie cenią je sobie zwolennicy minimalizmu oraz orędownicy stylowych i zapadających w pamięć wnętrz. Drzwi wykonane ze szkła pozwalają rozjaśnić wnętrza z ograniczonym dostępem do światła, stwarzając jednocześnie wrażenie lekkości konstrukcji. Wykonane z stali nierdzewnej lub innego rodzaju metali dodatki i okucia dodają im klasy oraz wyróżniają w stosunku do drzwi wykonanych z konkurencyjnych surowców.

drzwi-szklane

Rodzaje i warianty drzwi szklanych

Osoby zainteresowane wykonaniem drzwi szklanych wybierać mogą pomiędzy wieloma wariantami ich wykonania. Poza klasycznymi drzwiami (przylgowymi lub bezprzylgowymi), otwieranymi w wybranym przez Klienta kierunku, możliwe jest wykonanie drzwi przesuwnych (polecane zwłaszcza w tych pomieszczeniach, w których otwory drzwiowe zlokalizowane zostały w sposób uniemożliwiający lub utrudniający montaż klasycznych drzwi), a także tzw. drzwi wahadłowych, które otwierają się w obu kierunkach pod naporem ciała, po czym samoczynnie wracają do wyjściowej pozycji. Wykonujemy drzwi szklane przy użyciu różnego rodzaju szkła stosowanego przy tego typu realizacjach. Używane standardowo szkło przezroczyste (bezbarwne) pozwala nanieść na drzwi dowolny nadruk przy wykorzystaniu metody piaskowania lub grawerowania. Podobne możliwości daje szkło satynowe (mleczne bezbarwne lub barwione). Na życzenie naszych Klientów jesteśmy też w stanie wykonać drzwi przy wykorzystaniu szkła ornamentowanego (jest to nazwa zbiorcza dla różnych rodzajów szkła ozdobnego, charakteryzujących się różnymi strukturami oraz wariantami kolorystycznymi), a także wzmacniane drzwi ze szkła hartowanego, laminowane specjalną folią.

Drzwi na indywidualne zamówienie

Naszą specjalnością są drzwi szklane wykonywane na indywidualne zamówienie, według projektu przygotowanego przez Klienta lub stworzonego na podstawie jego potrzeb i oczekiwań. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kontrahentów, dysponujemy bogatą ofertą najwyższej jakości materiałów i surowców, z których wykonujemy drzwi i inne elementy szklane. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy jedynie sprawdzone elementy dekoracyjne i okucia pochodzące od cenionych i renomowanych producentów i dystrybutorów. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, starając się w pełni sprostać oczekiwaniom Klienta. Nasza działalność koncentruje się na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. W salonie stacjonarnym w Olkuszu mogą Państwo zobaczyć przykładowe drzwi wykonane przez naszych pracowników, a także dowiedzieć się więcej o stosowanych przez nas metodach produkcyjnych oraz wykorzystywanych materiałach. Jesteśmy otwarci na stałą i długofalową współpracę w zakresie dostawy i montażu drzwi i konstrukcji szklanych na rzecz podmiotów działających w branży budowlanej.

drzwi-szklane

Wybrane realizacje

Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem przy wykonywaniu drzwi szklanych oraz innych konstrukcji ze szkła. Poniżej przedstawiamy nasze wybrane realizacje:

drzwi-szklane
drzwi-szklane
drzwi-szklane
stylowe drzwi szklane
fusing - drzwi szklane
biurowe drzwi szklane